Ο Ι Κ Ο Ν Ο Μ Ι Κ Η  Ε Π Ι Τ Ρ Ο Π Η

4. Σκάγια Ανδ. Χρήστο

5. Γκοτσούλια Βασ. Διονύσιο

6. Θανόπουλο Δημ. Αλέξιο

Σας προσκαλούμε σε τακτική συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής του Δήμου Δυτικής Αχαΐας την Τρίτη 26 Μαρτίου 2019 και ώρα 13:30΄ στην Κάτω Αχαΐα και στην αίθουσα συνεδριάσεων του Δημοτικού Συμβουλίου που βρίσκεται στο Ισόγειο του  Δημαρχείου, προκειμένου να συζητηθούν τα παρακάτω θέματα της ημερήσιας διάταξης:

1. Έγκριση και παραλαβή της μελέτης με τίτλο: «ΑΝΑΠΛΑΣΗ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑΚΗΣ ΖΩΝΗΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΪΑΣ (ΠΕΡΙΟΧΗ “ΚΑΛΥΒΕΣ”) (ΜΕΛΕΤΕΣ: ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΚΗ – ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ – ΕΙΔΙΚΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ – ΚΑΙ ΗΛΕΚΤΡΟΦΩΤΙΣΜΟΥ)».
  2. Απόδοση λογαριασμού και απαλλαγή υπολόγου χρηματικού εντάλματος προπληρωμής.

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΝ. ΡΑΥΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ