ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

ΝΟΜΟΣ ΑΧΑΪΑΣ

ΔΗΜΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΧΑΪΑΣ

Γ Ρ Α Φ Ε Ι Ο  Δ Η Μ Α Ρ Χ Ο Υ

 

 

 

 

Κάτω Αχαΐα 21 Αυγούστου 2019

Αριθ. Πρωτ.9061

Ταχ. δ/νση: Σώσου Ταυρομενέως 50
Τ.K.: 252 00 ΚΑΤΩ ΑΧΑΪΑ
Τηλ.: (26930) 25 000
Fax: (26930) 22 076
Email: mayor@1321.syzefxis.gov.gr

 

                                              ΠΡΟΣ: Τακτικά µέλη του ∆ημοτικού Συμβουλίου, των Συμβουλίων  των Τοπικών Κοινοτήτων και Προέδρων των Κοινοτήτων με πληθυσμό κάτω των 300 κατοίκων

(όπως Πίνακας Αποδεκτών)

Π Ρ Ο Σ Κ Λ Η Σ Η

=========================

 

Μετά την επικύρωση της εκλογής και την ανακήρυξη του επιτυχόντος και των επιλαχόντων συνδυασμών, σύμφωνα µε την υπ’ αριθµ. 318/2019 απόφαση του Πρωτοδικείου  Πατρών, παρακαλείσθε όπως προσέλθετε στο 1ο Δημοτικό Σχολείο Κάτω Αχαΐας την 26η Αυγούστου 2019 , ημέρα Δευτέρα  και ώρα 20:00, ώστε σε δημόσια συνεδρίαση να διεξαχθεί η προβλεπόμενη ορκωμοσία σύμφωνα με το άρθρο 52 του Ν. 3852/ 2010, όπως τροποποιήθηκε και ισχύει.

 

 

  Ο Νεοεκλεγείς Δήμαρχος Δυτικής Αχαΐας

 

 

 

 

ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΝΙΚ. ΜΥΛΩΝΑΣ

 

 

 

ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΠΟΔΕΚΤΩΝ

 

 

 

 

ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΠΑΡΑΤΑΞΕΩΝ

 

  1. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΚΟΥΝΑΒΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ
  4. ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

 

ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

 

  1. ΟΡΛΩΦ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΜΠΟΥΧΕΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΤΑΠΕΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΚΑΜΠΕΡΟΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  5. ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  6. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΤΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΥ
  7. ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
  8. ΣΤΑΥΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  9. ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  10. ΒΕΡΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ
  11. ΚΑΡΑΝΤΖΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  12. ΠΟΥΛΙΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  13. ΛΙΑΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ
  14. ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ
  15. ΡΑΥΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  16. ΜΠΑΧΡΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  17. ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  18. ΤΡΑΧΑΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ
  19. ΟΡΔΙΤΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  20. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  21. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  22. ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  23. ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ ΣΥΜΒΟΥΛΙΩΝ ΤΟΠΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΔΥΜΗΣ

 

 

τ.Κ. ΚΑΤΩ ΑΧΑΪΑΣ

  1. ΤΗΣΑΡΧΟΝΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ
  2. ΓΑΛΑΖΟΥΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  4. ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗ
  5. ΣΠΑΝΟΥ-ΝΤΕΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  6. ΔΡΟΣΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  7. ΜΑΤΖΟΥΡΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

 

Τ. Κ. ΑΛΛΙΣΣΟΥ

 

  1. ΜΠΕΖΕΡΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΤΣΙΠΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  3. ΚΑΓΚΕΛΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  4. ΛΑΖΑΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  5. ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

 

Τ. Κ. ΚΑΤΩ ΑΛΛΙΣΣΟΥ

 

  1. ΣΤΡΟΥΜΠΟΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
  2. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΠΙΤΣΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΚΕΛΑΜΗ ΘΕΩΝΗ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  5. ΚΑΛΗΝΤΙΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

Τ. Κ. ΝΙΦΟΡΑΙΪΚΩΝ

  1. ΜΑΓΚΑΦΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ
  2. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ
  3. ΚΩΣΤΟΥΛΙΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  4. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  5. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

Τ. Κ. ΠΕΤΡΟΧΩΡΙΟΥ

  1. ΖΑΜΠΕΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΆΓΓΕΛΟΥ
  2. ΠΑΠΑΖΩΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  3. ΓΙΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ
  5. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

 

 

 

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΑΡΙΣΣΟΥ

 

Τ.Κ. ΑΡΑΞΟΥ

  1. ΠΙΚΡΑΜΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  3. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  4. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ – ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

 

Τ.Κ. ΒΕΛΙΤΣΩΝ

  1. ΒΓΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΜΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  3. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ
  4. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

 

Τ.Κ. ΚΑΓΚΑΔΙΟΥ

 

  1. ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  3. ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  4. ΣΚΟΝΔΡΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  5. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

 

Τ. Κ. ΛΑΚΚΟΠΕΤΡΑΣ

 

  1. ΝΤΕΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΥ
  2. ΛΙΑΚΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΜΠΕΚΙΡΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΥ
  4. ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  5. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑ

 

Τ. Κ. ΜΙΧΟΪΟΥ

 

  1. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
  2. ΒΑΜΑΒΑΚΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  3. ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ
  4. ΤΖΑΜΑΚΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΤΣΑΜΗ ΒΑΡΒΑΡΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

Τ. Κ. ΠΕΤΑ

 

  1. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΤΣΙΧΛΙΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΦΡΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  4. ΜΑΡΓΑΛΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

 

Τ. Κ. ΡΙΟΛΟΥ

 

  1. ΒΑΒΑΡΟΥΤΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΠΕΠΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΥ
  3. ΨΥΧΟΜΑΝΗΣ ΠΑΝ/ΤΗΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΘΑΝΑΣΑΣ ΡΗΓΑΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  5. ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

 

Τ. Κ. ΜΕΤΟΧΙΟΥ

  1. ΛΑΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΜΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ
  3. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  4. ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΩΤΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ
  5. ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

Τ. Κ. ΑΠΙΔΕΩΝΑΣ

  1. ΜΩΗΣΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΞΕΝΟΦΩΝ
  3. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  4. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ
  5. ΚΑΦΟΥΣΙΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΟΒΡΗΣ

 

Τ.Κ. ΚΑΡΑΙΪΚΩΝ

  1. ΚΩΣΤΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ
  2. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  3. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  4. ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΘΗ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  5. ΝΙΦΟΡΑΣ ΑΛΕΚΟΣ ΤΟΥ ΦΙΛΛΙΠΟΥ

 

Τ. Κ. ΚΡΙΝΟΥ

  1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  5. ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗ

 

Τ. Κ. ΛΙΜΝΟΧΩΡΙΟΥ

  1. ΓΚΟΒΑΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  4. ΛΟΤΣΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΩΤΗΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  5. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

Τ. Κ. ΜΥΡΤΟΥ

 

  1. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΤΖΕΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΟΥ ΠΑΝ/ΤΗ
  4. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ
  5. ΡΑΘΩΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

Τ.Κ. ΣΑΓΑΙΪΚΩΝ

 

  1. ΣΑΡΤΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
  2. ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  4. ΠΥΡΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
  5. ΤΣΙΤΣΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ

Τ. Κ. ΦΡΑΓΚΑ

  1. ΚΑΤΡΙΜΠΟΥΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΡΟΥΝΤΖΟΜΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  4. ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΚΑΤΡΙΜΠΟΥΖΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

 

 

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΩΛΕΝΙΑΣ

 

Τ.Κ. ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΡΑΛΗ

  1. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  3. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΝΚΟΛΑΟΥ
  4. ΜΟΥΓΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ
  5. ΜΟΥΓΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

Τ. Κ. ΑΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

  1. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
  2. ΝΙΑΧΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΔΙΔΑΧΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΥ
  4. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  5. ΠΕΤΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

 

Τ. Κ. ΑΡΛΑΣ

  1. ΣΩΡΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΠΟΥΛΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΜΠΟΥΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΧΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

Τ. Κ. ΚΑΤΩ ΜΑΖΑΡΑΚΙ

  1. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΝΑΝΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  3. ΓΚΑΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ
  5. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

Τ. Κ. ΛΟΥΣΙΚΑ

  1. ΚΟΥΝΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ
  2. ΜΠΑΤΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  3. ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ
  5. ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΆΓΓΕΛΟΥ

 

Τ.Κ. ΜΙΤΟΠΟΛΗΣ

  1. ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ
  3. ΣΟΥΒΑΛΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  4. ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

 

 

Τ. Κ. ΣΑΝΤΟΜΕΡΙΟΥ

  1. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
  2. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  3. ΡΗΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

Τ. Κ. ΧΑΪΚΑΛΙ

  1. ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΚΑΤΣΑΪΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  3. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ
  4. ΝΤΟΥΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  5. ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

 

Τ. Κ. ΧΑΡΑΥΓΗ

  1. ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  3. ΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  4. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

 

Τ.Κ

  1. ΑΓΙΟΒΛΑΣΙΤΙΚΑ -ΚΡΙΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  2. ΆΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΠΑΤΩΝ -ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΑΝΩ ΑΧΑΙΑ- ΚΟΛΛΙΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΑΝΩ ΣΟΥΔΕΝΑΙΪΚΑ – ΚΑΛΔΙΡΗ ΔΙΑΜΑΝΤΩ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  5. ΑΧΑΙΚΟ- ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  6. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙ-ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ
  7. ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ ΤΑΠΕΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
  8. ΠΟΡΤΕΣ- ΔΡΙΜΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  9. ΦΛΟΚΑ- ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  10. ΦΩΣΤΑΙΝΑ-ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ