ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΔΗΜΟ

ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΕΠΩΝΥΜΟ/ΟΝΟΜΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ FAX
ΓΡΑΦΕΙΟ ΔΗΜΑΡΧΟΥ ΔΗΜΑΡΧΟΣ 26930-25000 26930-22076
ΑΙΘΟΥΣΑ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΕΩΝ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΔΗΜΑΡΧΟΥ
ΓΡΑΦΕΙΟ ΔΗΜΑΡΧΟΥ ΓΕΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ ΣΟΥΛΟΥΚΟΥ 26930-23286
ΜΑΡΙΟΣ ΔΙΔΑΧΟΣ(ΕΙΔΙΚΟΣ ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ)
ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΥΠΟΥ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ(ΕΙΔΙΚΟΣ ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ) 26930-25000
ΓΡΑΦΕΙΟ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΚΑΙ ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 26930-25581 26930-25915
ΓΡΑΦΕΙΟ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΚΟΥΦΗ ΣΟΦΙΑ
ΑΥΤΟΤΕΛΕΣ ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΥ,ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ Δ.Σ. ΚΟΥΝΑΒΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ, Κ.Ε.Π. ΑΠΟΚΕΝΤΡΩΜΕΝΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ Δ.Ε. ΚΑΙ ΠΑΙΔΕΙΑΣ ΚΑΙ ΤΕΛΕΣΗ ΟΙΛΙΤΙΚΩΝ ΓΑΜΩΝ ΣΤΑΥΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 26930-23286
ΝΟΜΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΖΑΓΟΥΡΑ ΑΡΤΕΜΗΣ(ΕΙΔΙΚΟΣ ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ)
ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ ΕΡΓΩΝ ΚΑΙ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΟΡΛΩΦ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 26930-24679
ΟΡΔΙΤΗ
ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΚΑΙ ΗΛΕΚΤΡΟΦΩΤΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΤΕΛΕΣΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΓΑΜΩΝ ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 26930-25591
ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ,ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΠΡΑΣΙΝΟΥ,ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΖΩΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ, ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ & ΝΕΟΛΑΙΑΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΣΗΣ ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟ       – 26930-25582
Δ/ΝΣΗ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ 26930-24892
Δ/ΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΟΛΛΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΕΙΔΙΚΟΣ ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ)
ΘΑΝΑΣΟΥΛΑ ΚΩΝ/ΝΑ (ΕΙΔΙΚΟΣ ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ)
ΓΡΑΦΕΙΟ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΦΟΡΟΛΟΓΟΥΜΕΝΩΝ (ΓΕΦ) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 26930-23577
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΤΑΣΙΑ
ΤΜΗΜΑ ΜΕΛΕΤΩΝ ΚΑΙ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ ΕΡΓΩΝ ΤΖΟΓΑΔΩΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 26930-22115
ΣΠΑΘΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ(ΑΔΕΙΑ ΚΥΗΣΕΩΣ)
ΛΥΟΜΕΝΑ 2 8ΜΗΝΑ 26930-25910
Κ.Ε.Δ.Δ.Υ ΒΕΡΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΣΟΣ 26930-25481
ΡΕΜΠΟΥΤΣΙΚΑ ΜΑΤΟΥΛΑ 26930-24459
ΚΕΝΤΡΟ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ 8ΜΗΝΑ 26930-24771 26930-24771
ΓΡΑΦΕΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΠΑΡΑΤΑΞΕΩΝ 26930-25911
ΤΑΠ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΩΡΑ 26933-60131 26930-24459
ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΑΜΕΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 26933-60138 26933-60138
ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 26933-60139
ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ 26933-60140
ΤΜΗΜΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΠΡΑΣΙΝΟΥ & ΔΕΥΑΔ ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 26933-60106 +60136
ΒΑΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ (ΣΕ ΑΔΕΙΑ ΣΠΟΥΔΩΝ)
ΔΕΥΑΔ ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΠΟΥΛΙΔΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 26930-25200/26933-60149 26933-60118
ΤΑΜΕΙΟ & ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΥΔΡΕΥΣΗΣ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟ- ΒΛΑΒΕΣ 26933-60136
ΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΑΣ 26933-60155
ΓΡΑΦΕΙΟ ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΡΥΘΜΙΣΗΣ ΕΜΠΟΡΙΚΩΝ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΩΝ ΜΗΛΟΛΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 26933-60117(ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΥΣΚΕΥΗ)
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ(+ΣΑΓΕΙΚΑ) 26933-60321
ΜΠΕΚΙΡΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ(ΣΑΓΕΙΚΑ) 26933-60321
ΖΗΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 26933-60114
ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 26933-60115
ΚΟΤΣΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 26933-60116
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΜΠΑΤΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 26933-60135
ΦΡΑΓΚΟΣ ΦΩΤΗΣ 26933-60134
ΜΑΡΓΕΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 26933-60137
ΧΑΤΖΗΗΛΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΣΕ ΑΔΕΙΑ) 26933-60104
ΛΗΞΙΑΡΧΕΙΟ ΧΑΝΤΧΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 26933-60124
ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟ ΣΠΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 26933-60153
ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΩΡΑ 26933-60107
ΓΡΑΦΕΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΚΑΙ ΛΗΞΙΑΡΧΕΙΟ  (ΔΗΜΟΤΟΛΟΓΙΟ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 26933-60123
ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΩΡΑΙΑ 26933-60143
ΝΤΕΜΙΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 26933-60122
Δ/ΝΣΗ ΚΕΠ ΚΟΤΣΑΛΗ ΜΕΜΑ 26930-22630
Κ.Ε.Π. ΔΥΜΗΣ ΚΑΡΚΟΥΛΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΚΟΙΤΙΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΔΡΙΒΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΜΠΟΜΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
Κ.Ε.Π. ΛΑΡΙΣΟΥ ΚΟΥΜΑΝΙΩΤΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 26930-31877 26930-31941
ΣΑΡΑΝΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ
Κ.Ε.Π. ΜΟΒΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 26930-41559
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 26930-41559 26930-41588
ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 26930-23286
ΦΟΣΔΑ ΠΡΟΕΔΡΟΣ 26933-60202
ΙΚΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΧΑΙΑΣ ΛΑΓΟΥ ΤΑΣΙΑ 26930-22631
ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗΣ ΚΑΙ ΤΕΛΕΣΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΓΑΜΩΝ ΚΑΡΑΝΤΖΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 26930-23520
ΑΜΑΞΟΣΤΑΣΙΟ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 26930-22815
ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑ ΦΕΛΟΥΚΑ ΡΟΥΛΑ 26933-61124/26930-22648
ΚΟΥΤΡΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 26933-61117
ΓΑΤΣΟΥΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 26933-61118
ΚΤΗΜΑΤΟΛΟΓΙΟ 26930-24086
ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΟΤΑΔ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 26930-22059
ΟΤΑΔ ΛΙΓΚΑ ΝΙΚΗ
ΠΟΛΥΖΟΥ
Δ/ΝΣΗ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΟΤΣΙΦΑ ΑΡΕΤΗ 26933-60414
ΛΟΥΣΙΚΑ ΑΥΤΟΤΕΛΕΣ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ, ΠΑΙΔΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ  ΑΣΗΜΩ ΩΛΕΝΙΑ 26930-61202 26930-61900
ΔΑΣΟΝΟΜΕΙΟ 26930-22708
ΕΛΓΑ ΣΑΓΕΙΚΑ 26930-41559

 

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΊΑ ΜΕ ΤΟΝ ΔΉΜΟ