Tακτική συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής την Παρασκευή 8 Ιουνίου 2018 και ώρα 13:00΄ στην Κάτω Αχαΐα

Σας προσκαλούμε σε τακτική συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής του Δήμου Δυτικής Αχαΐας την Παρασκευή 8 Ιουνίου 2018 και ώρα 13:00΄ στην Κάτω Αχαΐα και στην αίθουσα συνεδριάσεων του Δημοτικού Συμβουλίου που βρίσκεται στο Ισόγειο του  Δημαρχείου, προκειμένου να συζητηθούν τα παρακάτω θέματα της ημερήσιας διάταξης:

1.       Έγκριση δαπανών και διάθεση σχετικών πιστώσεων εγγεγραμμένων στον προϋπολογισμό του οικονομικού έτους 2018.
  2. Παράταση προθεσμίας απόδοσης λογαριασμού από υπόλογο εντάλματος προπληρωμής.
  3. Έγκριση ή μη πρακτικού 1 (Α΄ φάση) ηλεκτρονικής αξιολόγησης προσφορών του διαγωνισμού για την “Προμήθεια καυσίμων και λιπαντικών για τις ανάγκες του Δήμου Δυτικής Αχαΐας του Νομικού του Προσώπου (Ο.Τ.Α.Δ.) και των Σχ. Επιτροπών Α΄ Βαθμιας & Β΄ Βαθμιας Εκπαίδευσης”.

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΝ. ΡΑΥΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ