Tακτική συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής του Δήμου Δυτικής Αχαΐας την Τρίτη 15 Μαΐου 2018 και ώρα 13:00΄ στην Κάτω Αχαΐα

Ο Ι Κ Ο Ν Ο Μ Ι Κ Η  Ε Π Ι Τ Ρ Ο Π Η

Π Ρ Ο Ε Δ Ρ Ο Σ

Κάτω Αχαΐα  11 Μαΐου 2018

Αριθ. Πρωτ. 5546

Ταχ. Δ/νση: Σώσου Ταυρομενέως 50
Τ.K.: 252 00 ΚΑΤΩ ΑΧΑΪΑ
Πληροφ.: Αθανάσιος Ραυτακόπουλος
Τηλ.: (26930) – 25582
Fax: (26930) – 22076
Email: athraf@1321.syzefxis.gov.gr

ΠΡΟΣ: Τα τακτικά μέλη της Οικονομικής Επιτροπής του Δήμου Δυτικής Αχαΐας

1. Γκοτσόπουλο Αριστ. Βασίλειο

2. Ορδίτη Σπυρ. Αλέξιο

3. Ράθωση Αθαν. Παναγιώτη

4. Σκάγια Ανδ. Χρήστο

5. Γκοτσούλια Βασ. Διονύσιο

6. Στεργιόπουλο Κων. Άγγελο

Σας προσκαλούμε σε τακτική συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής του Δήμου Δυτικής Αχαΐας την Τρίτη 15 Μαΐου 2018 και ώρα 13:00΄ στην Κάτω Αχαΐα και στην αίθουσα συνεδριάσεων του Δημοτικού Συμβουλίου που βρίσκεται στο Ισόγειο του  Δημαρχείου, προκειμένου να συζητηθούν τα παρακάτω θέματα της ημερήσιας διάταξης:

1.       Έγκριση δαπανών και διάθεση σχετικών πιστώσεων εγγεγραμμένων στον προϋπολογισμό του οικονομικού έτους 2018.
  2. Έγκριση της απευθείας ανάθεσης προμήθειας καυσίμων για τις ανάγκες του Δήμου Δυτικής Αχαΐας για λόγους κατεπείγοντος.
  3. Άσκηση ή μη ανακοπής κατά της υπ’ αριθ. 22/2018 διαταγής πληρωμής του Ειρηνοδικείου Δύμης που εξεδόθη κατόπιν αιτήσεως του Θεοφάνη Κλ. Χειμαργιώτη.
  4. Άσκηση ή μη ανακοπής κατά της υπ’ αριθ. 23/2018 διαταγής πληρωμής του Ειρηνοδικείου Δύμης που εξεδόθη κατόπιν αιτήσεως της εταιρείας “ΡΑΓΚΑΒΑΝΗΣ ΣΠ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ο.Ε.”.
  5.       Άσκηση ή μη ανακοπής κατά της υπ’ αριθ. 24/2018 διαταγής πληρωμής του Ειρηνοδικείου Δύμης που εξεδόθη κατόπιν αιτήσεως της εταιρείας “ΡΑΓΚΑΒΑΝΗΣ ΣΠ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ο.Ε.”.
  6. Άσκηση ή μη ανακοπής κατά της υπ’ αριθ. 25/2018 διαταγής πληρωμής του Ειρηνοδικείου Δύμης που εξεδόθη κατόπιν αιτήσεως της εταιρείας “ΡΑΓΚΑΒΑΝΗΣ ΣΠ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ο.Ε.”.
  7.       Άσκηση ή μη ανακοπής κατά της υπ’ αριθ. 26/2018 διαταγής πληρωμής του Ειρηνοδικείου Δύμης που εξεδόθη κατόπιν αιτήσεως της εταιρείας “ΡΑΓΚΑΒΑΝΗΣ ΣΠ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ο.Ε.”

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΝ. ΡΑΥΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ