Tακτική συνεδρίαση της Επιτροπής Ποιότητας Ζωής του Δήμου Δυτικής Αχαΐας την Τετάρτη 23  Μαΐου 2018 και ώρα 13:00΄

Σας προσκαλούμε σε τακτική συνεδρίαση της Επιτροπής Ποιότητας Ζωής του Δήμου Δυτικής Αχαΐας την  Τετάρτη 23  Μαΐου 2018 και ώρα 13:00΄ στην Κάτω Αχαΐα και στην αίθουσα συνεδριάσεων του Δημοτικού Συμβουλίου που βρίσκεται στο Ισόγειο του Νέου Δημαρχείου,  προκειμένου να συζητηθούν  τα παρακάτω θέματα της ημερήσιας διάταξης:

1. Λήψη απόφασης περί Έκφρασης Γνώμης για Προμήθεια και τοποθέτηση εξοπλισμού για την αναβάθμιση της παιδικής χαράς στη θέση ¨Παραλία¨ της Δ.Ε. Κάτω Αχαΐας που θα χρηματοδοτηθεί από το ΥΠ.ΕΣ. από το Πρόγραμμα ΦΙΛΟΔΗΜΟΣ ΙΙ.
  2. Μετακινήσεις – τοποθετήσεις κάδων απορριμμάτων στην Δ.Ε. Ωλενίας του Δήμου Δυτικής Αχαΐας.

ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΖΩΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΑΡΙΣΤ. ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ