Tακτική συνεδρίαση της Επιτροπής Ποιότητας Ζωής του Δήμου Δυτικής Αχαΐας την  Δευτέρα 30 Ιουλίου 2018 και ώρα 13:30΄

Ε Π Ι Τ Ρ Ο Π Η  Π Ο Ι Ο Τ Η Τ Α Σ  Ζ Ω ΗΣ

Π Ρ Ο Ε Δ Ρ Ο Σ

Κάτω Αχαΐα 26 Ιουλίου 2018

Αριθ. Πρωτ.  8240

Ταχ. Δ/νση: Σώσου Ταυρομενέως 50
Πληροφορίες: Σοφία Κούφη
Τ.K.: 252 00 ΚΑΤΩ ΑΧΑΪΑ
Τηλ.: (26930) 25 582
Fax: (26930) 22 076
Email: sofiakoufi@gmail.com
ΠΡΟΣ: Τα τακτικά μέλη της Επιτροπής Ποιότητας Ζωής του Δήμου Δυτικής Αχαΐας

1.      Μπαχράς Ιωαν. Ξενοφών

2.     Μυλωνάς Νικ. Παναγιώτης

3.     Κοκκίνη Αλεξ.  Πατρούλα

4.     Τραχάνης Ανδ. Σπυρίδων

5.     Καμπέρος Γεωρ. Ηλίας

6.     Ορλώφ Ιωαν. Κυριάκος

Σας προσκαλούμε σε τακτική συνεδρίαση της Επιτροπής Ποιότητας Ζωής του Δήμου Δυτικής Αχαΐας την  Δευτέρα 30 Ιουλίου 2018 και ώρα 13:30΄ στην Κάτω Αχαΐα και στην αίθουσα συνεδριάσεων του Δημοτικού Συμβουλίου που βρίσκεται στο Ισόγειο του Νέου Δημαρχείου,  προκειμένου να συζητηθεί  τα παρακάτω θέματα της ημερήσιας διάταξης:

1. Καθορισμός χώρου (πλατείας) στην Τ.Κ. Μιτόπολης, για πρόσκαιρη ανάπτυξη τραπεζοκαθισμάτων, για εκδήλωση κατά  την τοπική θρησκευτική εορτή της 03-08-2018 και μόνο, στον  Αθλητικό Σύλλογο  (Α.Σ.)  ΄ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΙΤΟΠΟΛΗΣ΄ .

1. Καθορισμός χώρου (πλατείας) στην Τ.Κ. Πέτα, για πρόσκαιρη ανάπτυξη τραπεζοκαθισμάτων, στον  Εκπολιτιστικό Σύλλογο ΄΄ Φιλοκάλι ΄΄  στα πλαίσια των πολιτιστικών δραστηριοτήτων του την  04-08-2018 και μόνο.

1. Οριοθέτηση θέσης τοποθέτησης κάδων συλλογής απορριμμάτων στην θέση στην διασταύρωση της Επαρχιακής Οδού ΒΙ.ΠΕ. – Σαντομερίου με την  Επαρχιακή Οδό Άρλας – Φλόκα, στο ύψος του οικισμού Ζησιμαίïκα του Δήμου .

1. Οριοθέτηση θέσης τοποθέτησης κάδων συλλογής απορριμμάτων στην οδό Μητροπολίτου Δερκών στην  Κάτω Αχαΐα.

ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΖΩΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΑΡΙΣΤ. ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΟΙΝ/ΣΗ : Συμβούλιο Δημοτικής Κοινότητας Κάτω Αχαΐας.