Την Τρίτη 26 Μαΐου συνεδριάζει η Δημοτική Επιτροπή Παιδείας

Παρακαλείσθε την εικοστή έκτη  ( 26η ) Μαϊου 2015, ημέρα Τρίτη  και ώρα 12:30 μ.μ. να προσέλθετε στην Κάτω Αχαΐα, στην Αίθουσα της Βιβλιοθήκης που βρίσκεται στον Α’ Όροφο του Πολιτιστικού Κέντρου «ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ» του Δήμου μας, σε τακτική συνεδρίαση της Δημοτικής Επιτροπής Παιδείας του Δήμου Δυτικής Αχαΐας, για συζήτηση και λήψη απόφασης επί των παρακάτω θεμάτων:

1. Συζήτηση και λήψη απόφασης σχετικά με τον επαναπροσδιορισμό ζωνών για την εγγραφή των μαθητών στα Δημοτικά Σχολεία της Κάτω Αχαϊας κατά το σχολικό έτος 2015-2016

Σε περίπτωση που κάποιο από τα τακτικά μέλη της επιτροπής κωλύεται να είναι παρόν στην συνεδρίαση αυτή τότε παρακαλείται αφενός να ενημερώσει την γραμματεία της Επιτροπής και αφετέρου να καλέσει τον αναπληρωτή του.

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ

ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ