Τακτική συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής την Τετάρτη 20 Ιουνίου 2018 και ώρα 13.00

Σας προσκαλούμε σε τακτική συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής του Δήμου Δυτικής Αχαΐας την Τετάρτη 20 Ιουνίου 2018 και ώρα 13:00΄ στην Κάτω Αχαΐα και στην αίθουσα συνεδριάσεων του Δημοτικού Συμβουλίου που βρίσκεται στο Ισόγειο του  Δημαρχείου, προκειμένου να συζητηθούν τα παρακάτω θέματα της ημερήσιας διάταξης:

1.       Έγκριση ή μη πρακτικού 1 (Α΄ φάση) ηλεκτρονικής αξιολόγησης προσφορών του διαγωνισμού για την “Προμήθεια καυσίμων και λιπαντικών για τις ανάγκες του Δήμου Δυτικής Αχαΐας του Νομικού του Προσώπου (Ο.Τ.Α.Δ.) και των Σχ. Επιτροπών  Α΄ Βαθμιας & Β΄ Βαθμιας Εκπαίδευσης”
  2. Έγκριση δαπανών και διάθεση σχετικών πιστώσεων εγγεγραμμένων στον προϋπολογισμό του οικονομικού έτους 2018.

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΝ. ΡΑΥΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ