Τακτική συνεδρίαση της Επιτροπής Ποιότητας Ζωής την Τετάρτη 25 Απριλίου 2018 και ώρα 13.00

Σας προσκαλούμε σε τακτική συνεδρίαση της Επιτροπής Ποιότητας Ζωής του Δήμου Δυτικής Αχαΐας την  Τετάρτη 25  Απριλίου 2018 και ώρα 13:00΄ στην Κάτω Αχαΐα και στην αίθουσα συνεδριάσεων του Δημοτικού Συμβουλίου που βρίσκεται στο Ισόγειο του Νέου Δημαρχείου,  προκειμένου να συζητηθούν  τα παρακάτω θέματα της ημερήσιας διάταξης:

1. Γνωμοδότηση επί τοποθέτησης σήμανσης μείωσης ταχύτητας έμπροσθεν της εταιρείας FRIGOGLASS S.A.S.I.C..
  2. Τροποποίηση Κανονισμού Λειτουργίας της Θρησκευτικής Εμποροπανήγυρης της Τ.Κ.  Αγίου  Νικολάου (Σπάτα) του  Δήμου  Δυτικής  Αχαΐας.
  3. Καθορισμός προαυλίου χώρου Κοινοτικού Καταστήματος (Δημοτικού χώρου) της Τ.Κ. Αλισσού για ανάπτυξη τραπεζοκαθισμάτων σε καταστήματα Υγειονομικού ενδιαφέροντος.
  4. Τοποθέτηση – μετακίνηση κάδων απορριμμάτων .

ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΖΩΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΑΡΙΣΤ. ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ