Συνάντηση Χρ.Νικολάου με τον Γενικό Περιφερειακό Αστυνομικό Διευθυντή Δυτικής Ελλάδος

Εθιμοτυπική επίσκεψη πραγματοποίησε στο γραφείο του Δημάρχου Δυτικής Αχαΐας Χρήστου Νικολάου ο  νέος Γενικός Περιφερειακός Αστυνομικός Διευθυντής Δυτικής Ελλάδας, Ταξίαρχος Κωνσταντίνος Στεφανόπουλος. Ο κ. Στεφανόπουλος ο οποίος συνοδευόταν από τον Αστυνομικό Διευθυντή Αχαΐας, Ταξίαρχο Νικόλαο Κοτρωνιά συζήτησαν με το Δήμαρχο για την άριστη συνεργασία της Δημοτικής Αρχής με την Ελληνική Αστυνομία, αλλά και την υποδειγματική λειτουργία του Αστυνομικού Τμήματος Κάτω Αχαΐας. Στο επίκεντρο της συζήτησης η στελέχωση του Α.Τ και του Τμήματος Ασφαλείας , το οποίο όπως τόνισε ο κ. Στεφανόπουλος θα αρχίσει να ενισχύεται από το καλοκαίρι του 2018 και μάλιστα θα στελεχωθεί πλήρως μέσα στα επόμενα δύο χρόνια.