«Συγχαρητήρια στον κ. Τάκη Παναγιωτόπουλο ιδιοκτήτη του Εργοστασίου AgroPacking – Κατασκευές Πλαστικών Τελάρων Χαρτοκιβωτίων – Υλικά Σκευασίας για την πρωτοβουλία του να «μεταμορφώσει» με δικές του δαπάνες τον δημοτικό δρόμο στα Σαγαίικα

Γ Ρ Α Φ Ε Ι Ο   Δ Η Μ Α Ρ Χ Ο Υ

Κάτω Αχαΐα,  02 Μαρτίου  2018

Ταχ. Δ/νση: Σώσου Ταυρομένεος 50
Ταχ. Κώδικας: 252 00 Κάτω Αχαΐα
Τηλέφωνο: (26930) 25 000
Fax:

Πληροφορίες:

Μαρία Σταθοπούλου

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

«Συγχαρητήρια στον κ. Τάκη Παναγιωτόπουλο ιδιοκτήτη του Εργοστασίου AgroPacking – Κατασκευές  Πλαστικών Τελάρων Χαρτοκιβωτίων – Υλικά Σκευασίας για την πρωτοβουλία του να «μεταμορφώσει»  με δικές του δαπάνες  τον δημοτικό δρόμο στα Σαγαίικα.

«Ενέργειες κοινωνικής ευαισθησίας και ευθύνης όπως του κ. Τάκη Παναγιωτόπουλου επ’ ωφελεία του δημοσίου συμφέροντος, σπανίζουν στις μέρες μας, αλλά αποτελούν λαμπρό παράδειγμα προς μίμηση. Σε μία δύσκολη εποχή ατομικών συμφερόντων, η εταιρεία AgroPacking αποδεικνύει  ότι οι αξίες της κοινωνικής συνείδησης και της προσφοράς είναι ακόμη ζωντανές και ελπιδοφόρες»  ανέφερε ο Δήμαρχος Δυτικής Αχαΐας Χρήστος Νικολάου και τόνισε  «Ευχαριστούμε πολύ τον κ. Τάκη Παναγιωτόπουλο και τον διαβεβαιώνουμε ότι θα καταβάλουμε κάθε δυνατή προσπάθεια ώστε τέτοιες ενέργειες κοινωφελούς εμβέλειας να τυγχάνουν της αναγνώρισης και διαχείρισης που τους αρμόζει».