Γ Ρ Α Φ Ε Ι Ο   Δ Η Μ Α Ρ Χ Ο Υ

Πληροφορίες:

Μαρία Σταθοπούλου

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

«Στο Λάππα τη Δευτέρα ο Δήμαρχος κ. Χρήστος Νικολάου – Συνάντηση με κατοίκους και εκπροσώπους συλλόγων της περιοχής».

Στην Τοπική Κοινότητα Λάππα και στο πρώην Δημαρχείο Λαρίσου θα βρίσκεται τη Δευτέρα 5 Μαρτίου 2018 ο Δήμαρχος Δυτικής Αχαΐας. Ο Δήμαρχος  από τις 8.30 το πρωί θα συναντηθεί  με πολίτες, εκπροσώπους συλλόγων και φορέων της ευρύτερης περιοχής, οι οποίοι θα έχουν την ευκαιρία να συνομιλήσουν με το Δήμαρχο και τον εκάστοτε Αντιδήμαρχο για τα προβλήματα που αντιμετωπίζουν. Η παρουσία του Δημάρχου στα πρώην Δημαρχεία και τις έδρες των Δημοτικών Ενοτήτων Λαρίσου, Μόβρης & Ωλενίας  στοχεύει στην άμεση επαφή με τους δημότες για την έγκαιρη αντιμετώπιση και επίλυση των προβλημάτων.

Ο θεσμός των επισκέψεων του Δημάρχου στα πρώην Δημαρχεία των Δημοτικών Ενοτήτων Λαρίσου, Μόβρης και Ωλενίας που ξεκίνησε την Παρασκευή 23 Φεβρουαρίου από τα Σαγαίικα, θα συνεχιστεί με στόχο την στενότερη συνεργασία με τους θεματικούς αντιδημάρχους και τους τοπικούς προέδρους προκειμένου να επιτευχθούν τις καλύτερες δυνατές λύσεις για τον τόπο μας.